Dogodek

Dan brez dvigala - malo drugače!

Univerza v Mariboru, Fakulteta za zdravstvene vede v sodelovanju z "International Sport and Culture Association" iz Danske ponovno organizira Dan brez dvigala, kjer želimo s preprosto idejo, kot je hoja po stopnicah, spodbujati in promovirati zdrav način življenja s fizično aktivnostjo. Letos bomo zaradi pandemije virusa COVID-19 ohranjali kondicijo doma - pridružite se nam tudi vi!

TEMELJNI POSTOPKI OŽIVLJANJA

Univerza v Mariboru Fakulteta za zdravstvene vede bo 17. maja 2018 s pomočjo podiplomskih študentov študijske smeri Urgentna stanja v zdravstvu in zaposlenih na UM FZV ter vabljenih strokovnjakov iz zdravstvenih institucij izvedla izobraževanje temeljnih postopkov oživljanja. Zagotoviti želimo večjo varnost mimoidočim, študentom, dijakom, osnovnošolcem, zaposlenim na Univerzi v Mariboru in prebivalcem lokalne skupnosti.

TEMELJNI POSTOPKI OŽIVLJANJA

Univerza v Mariboru Fakulteta za zdravstvene vede bo 17. maja 2017 s pomočjo podiplomskih študentov študijske smeri Urgentna stanja v zdravstvu in zaposlenih na UM FZV ter vabljenih strokovnjakov iz zdravstvenih institucij izvedla izobraževanje temeljnih postopkov oživljanja. Zagotoviti želimo večjo varnost mimoidočim, študentom, dijakom, osnovnošolcem, zaposlenim na Univerzi v Mariboru in prebivalcem lokalne skupnosti.