ZN 1 st- 2.l. R., sk 1 in 2 - ZN na internističnem področju

04.05.2016

Obvestilo rednim študentom 2. letnika visokošolskega strokovnega študijskega programa 1. stopnje Zdravstvena nega (skupina 1 in 2), ki v ponedeljek, dne 09.05.2016 pričnejo s kliničnimi vajami pri učni enoti Zdravstvena nega na internističnem področju.

Študenti obeh skupin se zberejo v ponedeljek, dne 09.05.2016 ob 08.00 uri v predavalnici Klinike za kirurgijo UKC Maribor (16. nadstropje).

Za opravljanje kliničnih vaj je obvezna uniforma, priponka z imenom in priimkom ter primerna obutev. S seboj prinesite tudi beležko, pripomočke za beleženje, učno negovalno dokumentacijo in Knjižico aktivnosti zdravstvene nege.

Študente prav tako obveščamo, da je možno opravljati klinične vaje na Oddelku za pljučne bolezni (Slivniško Pohorje). Študenti svojo odločitev o morebitnem opravljanju kliničnih vaj na Slivniškem Pohorju sporočijo šolskemu koordinatorju; in sicer pred. Antonu Koželju [anton.kozelj@um.si] in asist. Ninu Fijačku [nino.fijacko@um.si]. Prevoz je v lastni režiji.