Vabilo na delavnico za visokošolske učitelje in sodelavce

28.01.2016 - 09:00 do 13:00
Sejna soba
20.01.2016

Vabimo vas na delavnico za visokošolske učitelje in sodelavce z naslovom »Preverjanje in ocenjevanje znanja študentov na osnovi predvidenih učnih izidov«, ki bo v četrtek, 28. janrja 2016 od 9.00 – 13.00 v sejni sobi fakultete.

Učno delavnico bo vodil izr. prof. dr. Slavko Cvetek, višji znanstveni sodelavec na Fakulteti za zdravstvene vede. Glavni cilj delavnice je, da se udeleženci usposobijo za oblikovanje aktivnosti in nalog za preverjanje in ocenjevanje znanja študentov na osnovi predvidenih učnih izidov, kar velja za eno temeljnih didaktičnih kompetenc visokošolskih učiteljev.

Vljudno Vas prosimo, da nam informacijo o udeležbi sporočite najkasneje do 25.1.2016, tako da, se prijavite preko elektronske prijavnice, ki se nahaja na spodnj:

Vabljeni!