Projekt »Moja izbira = Veš, kaj ješ izbira! 2.0.«

24.04.2023

V okviru projekta Ministrstva za zdravje: »Moja izbira = Veš, kaj ješ izbira! 2.0.«, katerega cilj je z aktivnostmi povečati ponudbo in dostopnost prehransko ustreznejših in trajnostnih živil, pomembnih za ohranjanje zdravja družbe in okolja, smo sodelovali s Študentskim svetom Univerze v Mariboru.

V okviru krvodajalske akcije Študentskega sveta Univerze v Mariboru, ki se izvaja vsako leto, so bili 6. marca 2023, rezultati projekta predstavljeni v obliki plakatov in letakov na stojnici, ki je bila postavljena v avli UM FERI.

Promocija projekta Moja izbira = Veš, kaj ješ izbira! 2.0

V okviru finala Univerzitetne športne lige za prvaka Univerze v Mariboru, ki jo je izvedel Študentski svet Univerze v Mariboru, so bili 4. aprila 2023 promovirani rezultati projekta v obliki plakatov in letakov na stojnici.

Stojnica projekta Moja izbira = Veš, kaj ješ izbira! 2.0

Prav tako pa so bili rezultati projekta promovirani v sklopu dogodka 10. karierna tržnica v živo, ki jo organizirata Karierni center Univerze v Mariboru in Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Maribor in Ptuj.

Stojnica projekta Moja izbira = Veš, kaj ješ izbira! 2.0

Promocija projekta Moja izbira = Veš, kaj ješ izbira! 2.0