Pridruži se naši prostovoljski ekipi!

09.11.2023

Na Univerzi v Mariboru, Fakulteti za zdravstvene vede verjamemo, da prostovoljstvo ni le priložnost za razvoj lastnih kompetenc, temveč tudi priložnost za soustvarjanje boljše skupnosti in sveta. Zato vas vabimo, da se nam pridružite in postanete del naše prostovoljske ekipe.

Datum: 15. november 2023

Čas: 13.00

Kraj: Prostori Študentskega sveta v knjižnici UM FZV

Prostovoljstvo ima mnoge prednosti, in sicer pridobivanje novih izkušenj, razvijanje veščin, mreženje z drugimi študenti ter prispevanje k boljši skupnosti. S svojim prostim časom lahko naredite veliko dobrega, in to je priložnost, da se vključite v aktivnosti, ki vas zanimajo in kjer lahko delate s somišljeniki.

Če se želite pridružiti naši ekipi, se vidimo 15. novembra ob 13. uri v prostorih Študentskega sveta v knjižnici. Tam boste imeli priložnost spoznati obstoječe člane in izvedeti več o projektih, ki jih izvajamo.

Če se zaradi kakršnega koli razloga ne boste mogli udeležiti sestanka in bi vseeno radi sodelovali kot prostovoljec, vas prosimo, da izpolnite priložen obrazec.

Postani prostovoljec, pridruži se na 15.11.2023 ob 13.00 na UM FZV, v knjižnici