Obvestilo z zvezi z nadalnjim potekom pedagoškega procesa na UM FZV - 18.05.2020

Spoštovani študenti,

seznanjamo vas s posodobljenim  Načrtom Univerze v Mariboru za zagotavljanje kontinuiranega dela v času pojavljanja koronavirusa, ki se uporablja od danes, 18. 5. 2020.

Glede na odlok Vlade RS, z dne 13. 5. 2020, o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja, v katerem so iz začasne prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja zaradi zajezitve in obvladovanja epidemije COVID-19 v prvem členu izvzete univerze in visokošolski zavodi, vas obveščamo, da na fakulteti pripravljamo vsa navodila in protokole za postopno vračanje na fakulteto.

Fakulteta za zdravstvene vede Univerze v Mariboru ostaja do zagotovitve protokolov in vseh varnostnih ukrepov zaprta. Izvedba pedagoškega procesa še vedno poteka na daljavo z uporabo Ms Teams. Na študijskem programu 1. stopnje Zdravstvena nega se vas o razporeditvah na klinične vaje v klinična okolja obvešča preko elektronske pošte.

O vseh spremembah vas bomo obveščali. Vljudno prosimo da dnevno spremljate študentsko elektronsko pošto.

Prodekanica za izobraževalno dejavnost
Viš. Predav. dr. Klavdija Čuček Trifkovič