KARIERNI:UM - enotna vstopna točka Univerze v Mariboru

17.10.2023

Karierni:UM je enotno virtualno mesto za študente UM in delodajalce po načelu vse na enem mestu.
Namen le-tega je povezovanje, sodelovanje in mreženje med študenti UM in delodajalci za krepitev zaposlovanja ter razvoja kariere.

• Študenti, na svoji karierni poti izberite Karierni:UM in se povežite ter mrežite z delodajalci! S pomočjo Kariernega centra Univerze v Mariboru krepite in razvijajte kompetence, po katerih delodajalci povprašujejo pri zaposlovanju. S tem postanite privlačnejši za delodajalce, ki dandanes iščejo ljudi z dodatnimi znanji in kompetencami prihodnosti. Svoje znanstvenoraziskovalne sposobnosti lahko razvijate tudi s pomočjo sodelovanja pri projektnih nalogah Študentski izzivi Univerze v Mariboru.
  • Delodajalci, vabljeni k predstavitvi in mreženju s študenti UM

Vstop TUKAJ