Vabilo na UVAJALNI TEDEN UNIVERZE V MARIBORU in FAKULTETE ZA ZDRAVSTVENE VEDE

19.08.2020

Draga brucka, dragi bruc!

Pred vami je eno najbolj vznemirljivih obdobij vašega življenja – študijska leta. Veseli smo, da ste se odločili ta študijska leta preživeti na Univerzi v Mariboru, Fakulteti za zdravstvene vede.

Univerza v Mariboru organizira pred uradnim pričetkom študijskega leta 2020/2021 UVAJALNI TEDEN, ki bo potekal od četrtka, 24. 9. 2020, do srede, 30. 9. 2020 na različnih lokacijah Univerze v Mariboru: Uvajalni teden 2020-2021 - program na članicah.pdf.

Namen uvajalnega tedna je, da se bodoči študenti pred pričetkom študija seznanite z različnimi vsebinami, povezanimi s študijem in spoznate novo okolje.

Aktivnostim uvajalnega tedna se je pridružila tudi FAKULTETA ZA ZDRAVSTVENE VEDE in za vse novince organizirala predstavitev različnih vsebin, ki so povezane s študijem zdravstvene nege

v sredo, dne 30.09.2020 v predavalnici štev. 2., 1. nadstropje, predavalnici 3. in 4., 3. nadstropje, Žitna ulica 15, 2000 Maribor

(program bo potekal na UM FZV v skladu z veljavnimi smernicami in navodili NIJZ).

PROGRAM AKTIVNOSTI NA UNIVERZI V MARIBORU FAKULTETI ZA ZDRAVSTVENE VEDE

Ura Vsebina
10.00-10.30 Predavanje z naslovom »Varnost pri delu«

(viš. predav. mag. Vida Gönc, izr. prof. dr. Sabina Fijan)

10.30-11.00 Raziskovalno delo in mednarodna dejavnost študentov

(Izr. prof. dr. Gregor Štiglic)

11.-11.30 Predstavitev Študentskega sveta UM FZV

(prodekan za študentska vprašanja UM FZV, Jure Deželak s študenti)

11.30 – 12.00 Predstavitev prostovoljne dejavnosti UM FZV

(doc. dr. Mateja Lorber s študenti prostovoljci)

Predstavitev Tutorskega sistema UM FZV

(Viš. predav. mag. Barbara Donik s študenti tutorji)

Udeležba na uvajalnem tednu ni obvezna, je pa priporočljiva in zelo zaželena.

Verjamemo, da boste v okviru aktivnosti uvajalnega tedna našli vsebine, ki vas zanimajo, zato vljudno vabljeni in dobrodošli!