Vabilo na delavnico za visokošolske učitelje in sodelavce

26.01.2017 - 09:00 do 12:00
Sejna soba 124
20.01.2017

Vabimo vas na  UČNO DELAVNICO za visokošolske učitelje in sodelavce UM FZV z naslovom »Oblikovanje visokošolskega predavanja po načelih aktivnega učenja«, ki bo v četrtek, 26. januarja 2017 od 9.00 – 12.00 ure v seji sobi fakultete.

Učno delavnico bo vodil izr. prof. dr. Slavko Cvetek, višji znanstveni sodelavec Univerze v Mariboru, Fakultete za zdravstvene vede.

Predavanje ostaja kljub številnim kritikam najpogosteje uporabljana oblika visokošolskega poučevanja, vendar pa se spreminjajo njegovi cilji, načini strukturiranja in izvedba. Na učni delavnici bodo udeleženci preverili svojo obstoječo prakso načrtovanja in izvedbe predavanj ter razvijali veščine za oblikovanje predavanja, ki upošteva sodobna spoznanja o doseganju aktivnega učenja in angažiranosti študentov.

Vljudno Vas prosimo, da nam informacijo o udeležbi sporočite najkasneje do 25.1.2017, tako da, se prijavite preko elektronske prijavnice, ki se nahaja na spodnj: