ZN otroka in mladostnika s pediatrijo, izpitni rok 11.5.2021 - termin ogleda testov

12.05.2021

Izredne študente 2. letnika študijskega programa 1. stopnje Zdravstvena nega, ki so dne 11.05.2021 opravljali izpit pri učni enoti ZN otroka in mladostnika s pediatrijo obveščamo, da bo ogled testov v ponedeljek, dne 17.05.2021, od 10.00 ure, po obvezni predhodni najavi na mail barbara.kegl@um.si

Točno uro ogleda boste prejeli od viš. predav. mag. Barbare Kegl, po obvezni predhodni najavi na mail.

Ogled bo potekal na UM FZV, v predavalnici 2. Študente prosimo, da upoštevajo Varnostni protokol načina izvedbe študijskih obveznosti v prostorih UM FZV ter ravnajo skladno z navodili. Na dan ogleda testa in ob dogovorjeni uri, študenjte počakajo nosiko učne enote pred fakulteto, ob tem pa vzdržujejo primerno varnostno razdaljo 1,5 m do drugih oseb.