ZN 1. st. - 2. l.R, sk 5, – ZN na ginekološko porodnem področju, zbirališče 22.02.2016

16.02.2016

Obvestilo študentom 5. skupine (2. letnik - redni študij, visokošolski strokovni študijski program Zdravstvena nega 1. stopnja), ki v ponedeljek, 22. 2. 2016 pričnejo s kliničnimi vajami pri učni enoti Zdravstvena nega na ginekološko porodnem področju na Kliniki za ginekologijo in perinatologijo v Univerzitetnem kliničnem centru Maribor.

Študenti  5. skupine se prvi dan kliničnih vaj, 22. 2. 2016 ob 7.00 uri zberejo v  avli Oddelka za perinatologijo (v avli porodnišnice) v UKC Maribor.

Za opravljanje kliničnih vaj je obvezna uniforma, priponka z imenom in priimkom ter primerna obutev. S seboj prinesite tudi  beležko, pripomočke za beleženje, izvod učne negovalne dokumentacije s smernicami in Knjižico aktivnosti zdravstvene nege.