ZN 1. st. - 2. l R, sk 8 - ZN žensk z ginekologijo in porodništvom ter kliničnim usposabljanjem

03.12.2019

Obvestilo študentom 8. skupine (2. letnik - redni študij, visokošolski strokovni študijski program Zdravstvena nega 1. stopnja), ki v ponedeljek, 9. 12. 2019  pričnejo s kliničnimi vajami na Kliniki za ginekologijo in perinatologijo v Univerzitetnem kliničnem centru Maribor.

Študenti 8. skupine se prvi dan kliničnih vaj, 9. 12. 2019 ob 13.00 uri zberejo v  avli Oddelka za perinatologijo (v avli porodnišnice) v UKC Maribor.

Za opravljanje kliničnih vaj je obvezna uniforma, priponka z imenom in priimkom ter primerna obutev. S seboj prinesite tudi  beležko, pripomočke za beleženje, izvod učne negovalne dokumentacije, navodila in smernice za izpolnjevanje učne negovalne dokumentacije in Knjižico aktivnosti zdravstvene nege.