ZN 1. st. - 2. l izr, sk 2 - Nujna medicinska pomoč

21.05.2020

Izredne študente 2. letnika visokošolskega strokovnega študijskega programa 1. stopnje Zdravstvena nega, skupino 2 obveščamo, da sta usklajena in v elektronskem urniku zavedena dva nadomestna termina kliničnih vaj pri učni enoti Nujna medicinska pomoč. Klinične vaje bodo potekale v prostorih UM Fakultete za zdravstvene vede, v učilnicah 310 in 309, v torek, 26.5. in v petek, 29.5.2020. Tretji termin klv je še v dogovarjanju in bo objavljen naknadno.

Študente prosimo, da v Moodlu preverijo obvestilo viš. predav. mag. Antona Koželja.

Študente vljudno prosimo, da se pred vstopom na UM FZV seznanijo z Varnostnim protokolom in v skladu z njim tudi ravnajo. Varnostni protokol bo objavljen na spletni strani FZV UM predvidoma v petek, 22.05.2020.

Vljudno prosimo za razumevanje!