ZN 1. st. - 1. l R, sk 3 -ZN na geriatričnem področju z izbirnim kliničnim usposabljanjem - zbirno mesto

26.04.2019

Obvestilo rednim študentom 1. letnika visokošolskega strokovnega študijskega programa 1. stopnje Zdravstvena nega, skupina 3, ki v ponedeljek, dne 06.05.2019 pričnejo s kliničnimi vajami v UKC Maribor, Klinika za interno medicino, učna enota  ZN  na geriatričnem področju z izbirnim kliničnim usposabljanjem - zbirno mesto.

Študenti 1. letnika redno, skupina 3, se zberejo v ponedeljek, 06.05.2019 ob 13.30 uri na Fakulteti za zdravstvene vede, učilnica 306.

Za opravljanje kliničnih vaj je obvezna  čista uniforma, priponka z imenom in priimkom ter primerna obutev. S seboj prinesite tudi beležko, pripomočke za beleženje, učno negovalno dokumentacijo, navodila za izpolnjevanje negovalne dokumentacije in Knjižico aktivnosti zdravstvene nege.