Spremljanje sladkorne bolezni tipa 2 v domovih za starejše (SONIA)

SONIA
April do avgust 2018

Projekt je sprejet v okviru javnega razpisa »JAVNI RAZPIS PROJEKTNO DELO Z GOSPODARSTVOM IN NEGOSPODARSTVOM V LOKALNEM IN REGIONALNEM OKOLJU - PO KREATIVNI POTI DO ZNANJA 2017 - 2020«, 1. odpiranje (študijsko leto 2017 - 2018).

Pedagoški mentorji:

• Doc. dr. Mateja Lorber,
  • Viš. predav. Nataša Mlinar Reljić,
  • Izr. prof. dr. Gregor Štiglic,
  • Doc. dr. Petra Povalej Bržan,
  • Asist. Zvonka Fekonja,
  • Asist. Sergej Kmetec.

Partner:

• Aleksandra Šajtegel, Apilab, laboratorijska diagnostika, d.o.o.
  • Polona Lah, Dom Danice Vogrinec Maribor

Študenti:

• Urša Markež
  • Rok Perkič
  • Nataša Miklošič
  • Mateja Žnidarić
  • Andreja Mirchevska
  • Iva Pernek
  • Marijana Bendra

Pooblaščena kontaktna oseba za administrativno in tehnično podporo projektu na UM FZV:

• Maja Štiglic

Partneri

Javni razpis za izbor operacij se izvaja v okviru Operativnega programa kot neposredna potrditev operacije »Odprt, odziven in kakovosten sistem visokega šolstva - Projektno delo z gospodarstvom in negospodarstvom v lokalnem in regionalnem okolju – Po kreativni poti do znanja 2016 - 2020«, prednostne osi 10.: Znanje, spretnosti in vseživljenjsko učenje za boljšo zaposljivost; prednostne naložbe 10.1: Izboljšanje enakega dostopa do vseživljenjskega učenja za vse starostne skupine pri formalnih, neformalnih in priložnostnih oblikah učenja, posodobitev znanja, spretnosti in kompetenc delovne sile ter spodbujanje prožnih oblik učenja, tudi s poklicnim svetovanjem in potrjevanjem pridobljenih kompetenc; specifičnega cilja 3: Spodbujanje prožnih oblik učenja ter podpora kakovostni karierni orientaciji za šolajočo se mladino na vseh ravneh izobraževalnega sistema.

Datum začetka (in konca):