Predsednica Republike Slovenije je na posebnem sprejemu ob mednarodnem dnevu medicinskih sester izrazila globoko zahvalo medicinskim sestram, babicam in zdravstvenim tehnikom za njihovo predanost, strokovnost in neprecenljiv prispevek k zdravju vseh nas.
Ponosni smo, da so se dogodka udeležile tudi doc. dr. Klavdija Čuček Trifkovič, prodekanica za izobraževalno dejavnost UM FZV, Tamara Dvoršak, prodekanica za študentska vprašanja UM FZV in Klara Lasecky, vestna študentka UM FZV, ki vsak dan dokazujejo, kako pomembna je njihova vloga v zdravstvenem sistemu.
Hvala vam za srčnost, znanje in neomajno skrb za ljudi.