Osvoji finančno pismenost in uredi svoje finance

19.04.2021

• Kdaj: četrtek, 22. april 2021, ob 13:00
  • Traja: 120 min
  • Kje: On-line (MS Teams orodje)
  • Izvajalec: Petra Žagar
  • Univerza/fakulteta: Univerza v Mariboru

Karierni center UM organizira predavanje z naslovom Osvoji finančno pismenost in uredi svoje finance.

Izvajalka, gospa Petra Žagar, bo z vami delila svojo zgodbo, od konca študija do uspešne poslovne poti.

Na predavanju se boste naučili:

• 9 korakov, kako samostojno in učinkovito upravljati z denarjem, ki jih je potrebno upoštevati, če želite zmagati v igri denarja in ga imeti vedno dovolj.
  • Kako iz prihodkov, za katere je potrebno aktivno delati 40 let 40 ur na teden, ustvariti pasivne prihodke, za katere ni potrebno delati.
  • Kako prevzeti kontrolo nad svojim denarjem in ne dopustiti, da ima denar kontrolo nad vami.
  • Kako prelisičiti finančno industrijo in ustvarjati višje donose.
  • Kako pomembna je miselnost, prepričanja, vrednote, denarni zapis in notranja naravnanost za uspeh.
  • Določene tehnike, metode in veščine, s pomočjo katerih lahko v svoje življenje privabite več denarja in obilja.
  • Razloge zakaj enostavno morate poskrbeti za svojo bodočo pokojnino, če ne želite tretjega življenjskega obdobja preživeti v revščini ali delati do konca življenja.
  • Kako lahko z majhnimi spremembami naredite velike rezultate.

Delavnica bo potekala na daljavo s pomočjo orodja MS Teams, zato vas prosimo, da si na vašo elektronsko napravo namestite ta program. Po namestitvi v zgornjem desnem kotu programa kliknite na "Pridružite se ekipi ali jo ustvarite" in v polje "Pridružite se ekipi s kodo" vnesite kodo: xbm230n. V ekipo lahko vstopite s kodo, če imate digitalno identiteto UM. Če je nimate, vas dodamo mi in boste prejeli povabilo na mail, s katerim ste se prijavili. V primeru težav s pridružitvijo ekipi nas prosim kontaktirajte na karierni.center@um.si

Lepo vabljeni!