Obisk Prof Dr Pamele R. Jeffries, dekanice The George Washington University School of Nursing

17.05.2019

V času od 27. 5. do 31. 5. 2019 bo Univerzo v Mariboru, Fakulteto za zdravstvene vede obiskala ugledna profesorica in dekanica The George Washington University School of Nursing, Prof Dr Pamela R. Jeffries, PhD, RN, FAAN, ANEF, FSSH.

V okviru svojega obiska bo izvedla sledeče predavanje za visokošolske učitelje, sodelavce ter študente Univerze v Mariboru Fakultete za zdravstvene vede:

27. 5. 2019 ob 15:30 uri

»The Essentials Needed to Build a Simulation-Based Curriculum«

Predavanje bo potekalo v sejni sobi (124) na UM FZV.

Prof Dr Pamela R. Jeffries je dekanica, mednarodno priznana in ugledna profesorica, teoretičarka in raziskovalka na področju zdravstvene nege. Njeno raziskovalno področje zajema simulacije, klinično izobraževanje in inovativne izobraževalne strategije za področje simuliranega kliničnega okolja.

Je članica American Academy of Nursing in članica prestižne raziskovalne skupine Sigma Theta Tau.

Več informacij je dostopnih na spletnem naslovu:

Prof Dr Pamela R. Jeffries