Erasmus študij v tujini v študijskem letu 2020/21

12.03.2020

Dragi študent, draga študentka!

Si že razmišljal/a, da bi šel/šla po nekaj novih študijskih izkušenj, nepozabnih trenutkov, prijateljev ter zabave v tujino?

Univerza v Mariboru in program Erasmus+ vam omogočata študijske izmenjave na številnih partnerskih univerzah državah EU, Islandiji, Norveški, Turčiji, Makedoniji in Srbiji.

Več o prijavnem postopku in aktualnem razpisu za sofinanciranje mobilnosti študentov v programu Erasmus+ najdete na spletni strani www.erasmusplusum.si pod PRIJAVA.

Mednarodna pisarna Univerze v Mariboru pa za vse študente, ki bi želeli pridobiti informacije o izmenjavah programa Erasmus +, organizira dogodke Gremo na Erasmus!

Dogodek je namenjen izmenjavi izkušenj študentov, ki jih zanima Erasmus izmenjava in želijo pridobiti informacije iz prve roke od študentov, ki so se Erasmus izmenjave že udeležili in od tujih študentov, ki iz teh držav prihajajo.

Dogodki se odvijajo vsak četrtek v KMŠ Pisarni na Vetrinjski ulici 30, ob 17.00 uri po naslednjem sporedu:

Četrtek, 5. 3. 2020, Nemčija in Avstrija

Četrtek, 12. 3. 2020, Poljska in Češka

Četrtek, 19. 3. 2020, Finska in Skandinavija

Četrtek, 26. 3. 2020, Turčija

Opogumi se in se prijavi na Erasmus+ študijsko izmenjavo!

Zapolni svoj svet!