Delavnica »Kompetence medicinskih sester v zobozdravstveni preventivi«

24.06.2019 - 10:00 do 11:00
Sejna soba 124
13.06.2019

D E L A V N I C A

Kompetence medicinskih sester v zobozdravstveni preventivi

Nina MAJERIČ

Cuspis zobozdravstvo, trgovina in ostale storitve d.o.o.

Univerza v Mariboru, Fakulteta za zdravstvene vede organizira delavnico o kompetencah medicinskih sester v zobozdravstveni preventivi v sklopu projekta ZOBEK (Zdravstveno vzgojni pristop s pomočjo sodobne tehnologije pri izvajanju oralne higiene),

ki bo v ponedeljek, 24. junija 2019 od 10:00 do 11:00 ure v sejni sobi fakultete.

Delavnica je namenjena zaposlenim in študentom na UM FZV ter študentom Univerze v Mariboru. Kotizacije ni. Število prijav je omejeno na 30 udeležencev.

Prosimo Vas, da svojo prisotnost na delavnici potrdite najkasneje do 20. junija 2019 na elektronski naslov aleksandra.lovrencic@um.si ali na telefonsko številko 02/300 47 19.

Vljudno vabljeni k udeležbi!

Projekt je bil izbran na podlagi Javnega razpisa za sofinanciranje projektov projektno delo z gospodarstvom in negospodarstvom v lokalnem in regionalnem okolju – po kreativni poti do znanja 2017 – 2020, 2. odpiranje. Javni razpis za izbor operacij delno financira Evropska unija, in sicer iz Evropskega socialnega sklada. Operacija se izvaja v okviru Operativnega programa kot neposredna potrditev operacije »Odprt, odziven in kakovosten sistem visokega šolstva - Projektno delo z gospodarstvom in negospodarstvom v lokalnem in regionalnem okolju – Po kreativni poti do znanja 2016 - 2020«, prednostne osi 10.: Znanje, spretnosti in vseživljenjsko učenje za boljšo zaposljivost; prednostne naložbe 10.1: Izboljšanje enakega dostopa do vseživljenjskega učenja za vse starostne skupine pri formalnih, neformalnih in priložnostnih oblikah učenja, posodobitev znanja, spretnosti in kompetenc delovne sile ter spodbujanje prožnih oblik učenja, tudi s poklicnim svetovanjem in potrjevanjem pridobljenih kompetenc; specifičnega cilja 3: Spodbujanje prožnih oblik učenja ter podpora kakovostni karierni orientaciji za šolajočo se mladino na vseh ravneh izobraževalnega sistema.