Assoc Prof Yueaxian Tao, PhD, direktorica School of Medicine, Hangzou Normal University na UM FZV

04.06.2019

Univerza v Mariboru, Fakulteta za zdravstvene vede v času od 3. do 14. junija 2019 gosti ugledno kitajsko profesorico in direktorico School of Medicine, Hangzou Normal University, Assoc Prof Yueaxian Tao, PhD.

V okviru svojega obiska bo sodelovala z raziskovalci UM FZV na projektu »Percepcija skrbi med slovenskimi in kitajskimi študenti zdravstvene nege«, pridobljenem na Javnem razpisu za sofinanciranje znanstvenoraziskovalnega sodelovanja med Republiko Slovenijo in Ljudsko republiko Kitajsko v letih 2018-2020. Izvedla bo tudi predavanje za visokošolske učitelje in študente ter sodelovala pri ostalih izobraževalnih aktivnostih na fakulteti.

Več informacij