ZN 1. st. - 1. l R, sk. 6 - ZN na geriatričnem področju z izb. kl. usp.

17.05.2019

Obvestilo rednim študentom 1. letnika (skupina 6) visokošolskega strokovnega študijskega programa 1. stopnje ZN, ki v ponedeljek, dne 20.05.2019 pričnejo s kliničnimi vajami pri učni enoti ZN na geriatričnem področju z izbirnim kliničnim usposabljanjem.

Redni študenti skupine 6, ki opravljajo klinične vaje v Univerzitetnem kliničnem centru Maribor – Klinika za kirurgijo se prvi dan kliničnih vaj, v ponedeljek, dne 20.05.2019 zberejo ob 13:30 uri v avli (pritličje) Klinike za kirurgijo.

Za opravljanje kliničnih vaj je obvezna uniforma, priponka z imenom in priimkom ter primerna obutev. S seboj prinesite tudi beležko, pripomočke za beleženje, knjižico aktivnosti zdravstvene nege in učno negovalno dokumentacijo.