ZN 1. st. - 1. l R, sk. 4 - ZN na geriatričnem področju z izb. kl. usposabljanjem

25.04.2019

Obvestilo rednim študentom 1. letnika (skupina 4) visokošolskega strokovnega študijskega programa 1. stopnje Zdravstvena nega, ki v ponedeljek, dne 06.05.2019 pričnejo s kliničnimi vajami pri učni enoti ZN na geriatričnem področju z izbirnim kliničnim usposabljanjem.

Redni študenti skupine 4, ki opravljajo klinične vaje v Univerzitetnem kliničnem centru Maribor – Klinika za kirurgijo, se prvi dan kliničnih vaj, v ponedeljek, 06.05.2019 zberejo ob 13:30 uri avli Kirurške stolpnice UKC MB.

Za opravljanje kliničnih vaj je obvezna uniforma, priponka z imenom in priimkom ter primerna obutev. S seboj prinesite tudi beležko, pripomočke za beleženje, Knjižico aktivnosti zdravstvene nege in učno negovalno dokumentacijo.