Vabilo na delavnico za visokošolske učitelje in sodelavce

22.06.2016 - 09:00 do 12:00
Sejna soba (124)
16.06.2016

Vabimo vas na  UČNO DELAVNICO za visokošolske učitelje in sodelavce UM FZV z naslovom »Oblikovanje poučevalno-učnih aktivnosti na osnovi učnih izidov«, ki bo v sredo, 22. junija 2016 od 9.00 – 12.00 ure v seji sobi fakultete.

Učno delavnico bo vodil izr. prof. dr. Slavko Cvetek, višji znanstveni sodelavec Univerze v Mariboru, Fakultete za zdravstvene vede.

Cilj delavnice je, da udeleženci razvijejo in nadgradijo svoje znanje in veščine oblikovanja poučevalnih in učnih aktivnosti pri svojih predmetih v skladu z načeli na izidih utemeljenega in k študentom in učenju (študiju) usmerjenega pristopa k poučevanju.

Učna delavnica odpade zaradi premajhnega števila prijavljenih. Nadomestni termin bo predvideno v septembru.