Mednarodna znanstvena konferenca »Raziskovanje in izobraževanje v zdravstveni negi«

13.06.2019 - 08:30 do 15:00
UM FZV
06.03.2019

Univerza v Mariboru Fakulteta za zdravstvene vede organizira mednarodno znanstveno konferenco »Raziskovanje in izobraževanje v zdravstveni negi«. Konferenca bo potekala 13. junija 2019 na fakulteti in bo vključevala prispevke in predavanja domačih in tujih strokovnjakov ter študentov s področja zdravstvene nege in zdravstvenih ved.

Namen konference je predstaviti napredek na področju raziskovanja in izobraževanja v zdravstveni negi v slovenskem in mednarodnem prostoru. Poleg tega bo to odlična priložnost za zdravstvene delavce in visokošolske učitelje da izmenjajo raziskovalne dokaze, modele dobrih praks in inovativne ideje.

Vljudno vabljeni k oddaji izvlečkov.

Tematska področja vključujejo:

• Na dokazih utemeljena in informirana zdravstvena nega ter varnost in skrb za paciente
  • Raziskovanje in izobraževanje v zdravstveni negi in zdravstvu
  • Vodenje in upravljanje v zdravstveni negi in praksa zdravstvene nege
  • Spiritualnost, zdravje in zdravstvena nega

Pomembni datumi:

Splošne informacije:

• Izvlečki so lahko oddani v slovenskem ali angleškem jeziku, vendar morajo biti predstavljeni v angleškem jeziku.
  • Izvlečki naj bodo strukturirani po IMRAD.
  • Izvlečki bodo recenzirani in objavljeni v zborniku konference.
  • Vsi udeleženci bodo prejeli Potrdilo o udeležbi.
  • Kotizacija:
    • Aktivni udeleženci 100,00 EUR z DDV
    • Pasivni udeleženci 120,00 EUR z DDV
    • Drugi študentje 45,00 EUR z DDV
    • Zaposleni in študenti Univerze v Mariboru Fakultete za zdravstvene vede so plačila kotizacije oproščeni.
  • Dodatne informacije: aleksandra.lovrencic@um.si.

Veselimo se vaše udeležbe.

Na dogodku bo potekalo fotografiranje in/ali snemanje z namenom promocije dogodka oz. poročanja o dogodku. Za več informacij klikni tukaj.

Dogodek so podprli: