10. študentska konferenca z mednarodno udeležbo

24.05.2018

10. študentska konferenca z mednarodno udeležbo je potekala 18. 5. 2018 na Zdravstveni fakulteti Univerze v Ljubljani. Dogodka se je udeležilo veliko dodiplomskih in podiplomskih študentov zdravstvenih ved različnih študijskih programov ter tudi tuji študenti iz Republike Hrvaške. Predstavljenih je bilo 60 domačih prispevkov in 6 tujih prispevkov. Študenti Fakultete za zdravstvene vede UM so odlično predstavili svoje prispevke in zastopali našo fakulteto. Poleg študentov smo se konference udeležili tudi prodekanica za izobraževalno dejavnost, viš. predav. dr. Klavdija Čuček Trifkovič, vodja študijskega programa 1. stopnja Zdravstvena nega viš. predav. mag. Barbara Kegl, doc. dr. Mateja Lorber in asist. Nino Fijačko.

Zraven strokovnega dela so nam študenti Zdravstvene fakultete pripravili pester glasbeni program. Ob zaključku je prodekan za raziskovalno delo izr. prof. dr. Janez Žibert predal ključ v roke prodekanici za izobraževalno dejavnost, viš. predav. dr. Klavdija Čuček Trifkovič. Pred nami je znova zahtevna naloga, saj bomo 11. študentsko konferenco z mednarodno udeležbo v letu 2019 organizirali na Fakulteti za zdravstvene vede Univerze v Mariboru.

Konferenca